Kartka HPA116

HP0116

Kartka HPA116 Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć

Cena: 1,00 PLN

Bez podatku: 0,81 PLN

Dostępność:
W magazynie
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 0,001 kg
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy produktu Zamówienia indywidualne

Tak dużo do przeczytania. Tak wiele historii do poznania. Taka mnogość słów do wchłonięcia. Prawdziwy mol książkowy wie, jaka to tragedia, kiedy trzeba zamknąć książkę, odłożyć ją na półkę i iść spać. Albo to niewyjaśnione uczucie tęsknoty, kiedy skończy się niesamowitą sagę. Albo: „Już wracam do pracy, tylko jeszcze jeden rozdział”

Ach, życie okrutne, które odbiera cały wolny czas. Cenne godziny, które mogłyby zostać o tyle lepiej wykorzystane. Na podróże do niesamowitego świata wyobraźni, historii i faktu, gdzie jedynym ograniczeniem jest ta chwila wymagana na przerzucenie strony...

Pocztówka dla znających egzystencjalne dylematy nałogowych czytaczy. Wyślij na niej listę książek do przeczytania, cytat z mądrością, która odmieniła Twoje życie lub napisz komuś, że nie masz niestety czasu przyjechać, ponieważ właśnie jest sesja, uczysz się i tylko jedna ręka wystaje Ci spod sterty książek – właśnie ta, którą piszesz.

Kartka jest obustronnie powlekana, wytrzymała i kolorowa. Nadaje się idealnie jako pocztówka, ale też może awaryjnie posłużyć jako zakładka ;)

 

Specyfikacja

Produkcja:

Wyprodukowano w Polsce

Dodatkowy opis:

Kartka z serii Harold's Planet

Wymiary:

11.20 x 15.90 cm

Kartka HPA116

Pytanie o towar: Kartka HPA116


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Kartka HPA116

Pytanie o towar: Kartka HPA116


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®