Kartka HPA143

HP0143

Kartka HPA143 Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Zdjęcia

Cena: 1,00 PLN

Bez podatku: 0,81 PLN

Dostępność:
W magazynie
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 0,001 kg
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy produktu Zamówienia indywidualne

Harolda sposoby na życie opierają się na niezwykle pomocnych elementach, bez których obejść się ani rusz. Świat to przecież wielkie, straszne miejsce, które w zdecydowanej większości przypadków, z różnych powodów, przyprawia o ból głowy, a czasem również o łagodne poczucie zniesmaczenia. Jest duży. Jest trudny. Na szczęście jest też Harold.

Harold i jego maszyna, umieszczona na pocztówce w stonowanych, uspokajających kolorach. Na wypadki właśnie, kiedy wszystko przerasta. Najlepiej chyba właśnie wtedy zasiąść spokojnie i, nie zaprzątając sobie głowy trudnymi pytaniami takimi jak „dlaczego to się dzieje?”, wypić solidnego kielona. Jest kilka rzeczy, które jednak wyjaśnić można.

Pocztówka jest drukowana w Polsce, na dodatek obustronnie powlekana. Jedna tajemnica wszechświata została rozwiązana – kartki pocztowe Ilustris robione są z najlepszych materiałów. Na odwrocie ma dużo wolnego miejsca, dzięki czemu wszystkie pytania dotyczące życia, wszechświata i całej reszty możesz tam zapisać i wysłać do profesora filozofii albo babci. Bo babcie generalnie wiedzą wszystko.

 

Specyfikacja

Produkcja:

Wyprodukowano w Polsce

Dodatkowy opis:

Kartka z serii Harold's Planet

Wymiary:

11.20 x 15.90 cm

Kartka HPA143

Pytanie o towar: Kartka HPA143


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Kartka HPA143

Pytanie o towar: Kartka HPA143


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®