Kartka HPA001

HPA0001

Kartka HPA001 Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Zdjęcia

Cena: 1,00 PLN

Bez podatku: 0,81 PLN

Dostępność:
W magazynie
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 0,001 kg
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy produktu Zamówienia indywidualne

Bujanie uspokaja. Bujanie wprowadza w stan rozluźnienia mięśni i umysłu, powoduje, że wszystkim problemom można powiedzieć: „bujajcie się”. To taka niewyjaśniona tajemnica, którą po prostu powinno się przyjąć do wiadomości i nie dyskutować. Wyjątkiem może być choroba morska, która w zaawansowanych stanach może powodować, że osoba czytająca ten tekst o bujaniu za każdym razem, czytając słowo „bujanie” odczuwa lekkie nudności.

Z tym jednym wyjątkiem bujanie jest dobre. Jest miłe i odprężające, i jak najbardziej wskazane. Można bujać się samemu lub parami. Ba, nawet całymi gromadami (ciekawe jak wyglądałaby scena setki ludzi na malutkiej przestrzeni, wszyscy we wprawionych w ruch hamakach – pomyśl o tym). Można obserwować bujanie innych lub nawet bujanie liści na drzewach.

Albo o bujaniu napisać. Z kim się bujasz, co porabiasz – wszystko zmieści się na odwrocie pocztówki serii Harold's Planet o wymiarach 11,2 x 15,9 cm. Przekaż adresatowi nieco spokoju dzięki stonowanym kolorom tej sielskiej pocztówki, a potem wróć do relaksacji w hamaczku.

 

Specyfikacja

Produkcja:

Wyprodukowano w Polsce

Dodatkowy opis:

Kartka z serii Harold's Planet

Wymiary:

11.20 x 15.90 cm

Kartka HPA001

Pytanie o towar: Kartka HPA001


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Kartka HPA001

Pytanie o towar: Kartka HPA001


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®