Kartka HPA036

HPA0036

Kartka HPA036 Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Zdjęcia

Cena: 1,00 PLN

Bez podatku: 0,81 PLN

Dostępność:
W magazynie
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 0,001 kg
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy produktu Zamówienia indywidualne

Wiesz, nocne niebo, upstrzone gwiazdami, oświetlające wszystko blaskiem księżyca, jest idealnym tłem dla wyznań. Zwłaszcza, jeśli to takie wyznania, które powiedziane powinny być głośno i wyraźnie, a jednak nie zawsze są dosłyszane. Ale dla chcącego nic trudnego. Zawsze znajdzie się sposób.

Przypomnij kochanej osobie, co czujesz w jasnej, ciekawej formie kartki pocztowej z serii Harold's Planet, która odda dokładnie to, co chcesz powiedzieć. Pocztówka w formacie 11,2 x 15,9 cm pozwoli Ci przekazać całą miłość tej jednej osobie, która zawsze powinna o tym pamiętać. Bez względu na to, czy jesteście daleko od siebie, czy mieszkacie razem, czy powtarzasz te słowa codziennie, czy pozostają one w domyśle – miły gest w postaci kartki pocztowej jest romantyczny i uroczy, a na dodatek jeszcze długo będzie wywoływać u ukochanej uśmiech na myśl o Twoich staraniach.

Pocztówka jest obustronnie powlekana, na odwrocie całą szerokość zajmuje pole do pisania, a niewysoka cena być może nakłoni Cię do dodatkowego zakupu jakiegoś malutkiego prezentu od Ilustris? ;)

 

Specyfikacja

Produkcja:

Wyprodukowano w Polsce

Dodatkowy opis:

Kartka z serii Harold's Planet

Wymiary:

11.20 x 15.90 cm

Kartka HPA036

Pytanie o towar: Kartka HPA036


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Kartka HPA036

Pytanie o towar: Kartka HPA036


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®