Kartka HPA039

HPA0039

Kartka HPA039 Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Zdjęcia

Cena: 1,00 PLN

Bez podatku: 0,81 PLN

Dostępność:
W magazynie
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 0,001 kg
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy produktu Zamówienia indywidualne

Drabina sukcesu zawsze najlepiej wygląda ze szczytu. Zwłaszcza w perspektywie grafiki pocztówki Harold's Planet, która daje dosyć jasny obraz takiego wybijania się... Lekko nie jest. Im wyżej się wybijasz, tym jest trudniej. Ale może akurat Ty znasz magiczny sposób? Albo ktoś z Twoich znajomych właśnie go odkrył?

A może ktoś zwyczajnie okazał się dla Ciebie wyjątkowy? Zdarzają się przecież takie osoby, które z jakichś powodów wydają nam się ważniejsze, ciekawsze, zabawniejsze, albo ogólnie lepsze od wszystkich innych, których spotkałeś do tej pory. No i świetnie, dobrze jednak takich ludzi w okolicy posiadać – z przyczyn takich czy innych są oni zazwyczaj najlepszym czynnikiem motywującym do działania. Wiesz, żeby samemu się wybić, poczuć się, jakby się mogło wszystko – to takie przyjemne uczucie.

Podziel się swoimi myślami na ten temat, pomoże Ci w tym obustronnie powlekana pocztówka o wymiarach 11,2 x 15,9 cm, drukowana we Wrocławiu i sprzedawana przez wyjątkowo wybijające się z tłumu wydawnictwo Ilustris ;)

 

Specyfikacja

Produkcja:

Wyprodukowano w Polsce

Dodatkowy opis:

Kartka z serii Harold's Planet

Wymiary:

11.20 x 15.90 cm

Kartka HPA039

Pytanie o towar: Kartka HPA039


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Kartka HPA039

Pytanie o towar: Kartka HPA039


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®