Kartka PC0060 - Podwórkowe koty

PC0060

Kartka PC0060 - Podwórkowe koty Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Zdjęcia

Cena: 3,50 PLN

Bez podatku: 2,85 PLN

Dostępność:
brak towaru
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy produktu Zamówienia indywidualne

Całymi dniami, całymi nocami, koty buszują. Myk, myk, pod płotkiem, przez drogę – tu pobiegnie, tam podskoczy, tu łapką robaczka trąci – żywe srebro. No, chyba że śpi akurat, przecież nie może świata zaszczycać swoją uwagą cały czas. To poniżej jego godności jest. Ale jak już trafi na inne koty... wtedy zaczyna się zabawa! Koncerty, swawole, bez względu na godzinę. Bo każdy kot, zwłaszcza podwórkowy, wie, że najlepsza zabawa zaczyna się o 2 nad ranem.

Brzmi znajomo? Twoje koty też czynnie uprawiają nocne arie opery na płotach? A może Ty i Twoi znajomi sami jesteście jak ci nocni imprezowicze? Jeśli tak, kartka może Ci posłużyć jako prawie-formalne zaproszenie na kolejne wojaże. Chwyć długopis, naskrob na odwrocie miejsce, godzinę (ale niezbyt dokładną, najlepszej zabawy nie można wkładać w ramy czasowe) i proponowane uciechy i ślij do swojej ferajny!

Oczywiście pocztówka może zostać w Twoim posiadaniu jako skromne przypomnienie o tym, że to kocia banda tak naprawdę rządzi podwórkowym życiem. Przypomnienie w formie obustronnie powlekanej kartki o rozmiarach 10,5 na 14,8 cm, wydrukowane na doskonałej jakości matowym papierze o gramaturze 300g. Bo przecież nawet dachowcom należy się odrobina luksusu ;)

 

Specyfikacja

Wymiary:

14,7 x 10,5 cm

Produkcja:

Wyprodukowano w Polsce

My lubimy jeszcze to... Więcej tego Autora

Kartka PC0060 - Podwórkowe koty

Pytanie o towar: Kartka PC0060 - Podwórkowe koty


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Kartka PC0060 - Podwórkowe koty

Pytanie o towar: Kartka PC0060 - Podwórkowe koty


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®