Koszyk

Rezygnacja z zamówienia, zwrot oraz odstąpienie od umowy

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym. Wysyłka zwrotu odbywa się na koszt klienta.
 

W przypadku rezygnacji z zakupu, prosimy najpierw o kontakt mailowy: sklep@ilustris.pl lub telefoniczny (71 793 71 20) w celu powiadomienia o reklamacji/zwrocie zamówienia.
        Zwracany towar prosimy odesłać na swój koszt, przesyłką pocztową na adres:

  • Wydawnictwo Ilustris
  • ul. Gajowicka 95
  • 53-421 Wrocław

 

Zwrot pieniędzy:

Jeśli zamówienie było opłacone kartą kredytową, zwrot nastąpi bezpośrednio na konto karty w ciągu 10 dni roboczych. Jeżeli zostało opłacone przelewem on-line lub przelewem tradycyjnym- zwrot nastąpi bezpośrednio na konto, z którego otrzymaliśmy przelew, w ciągu 10 dni roboczych. Zwrot pieniędzy obejmuje: cenę produktu oraz koszty przesyłki z Ilustris do Klienta. Nie obejmuje kosztów poniesionych z tytułu przesyłki towaru od Klienta do Ilustris. W przypadku, gdy przesyłka zamówienia odbywa się z tytułu reklamacji, a reklamacja zostaje uznana – wtedy koszty przesyłki pokrywa Ilustris.

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®