0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– beztroska pocztówka beztroska Pocztówka– beztroska
Pocztówka– beztroska pocztówka beztroska Pocztówka– beztroska
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0008

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Prawdziwa dama niczym się nie przejmuje. Na salonach siedzi, pluszem się okłada, a we włosach ma kwiaty i beztroskę. A nawet jeśli nie salony, jeśli nie pluszowe kanapy, to i zwykła taka, z dużego pokoju się nada – kto by się przejmował takimi drobiazgami! Cieszyć się życiem, dzielić się tą radością ze wszystkimi... Jak nie osobiście, to i telefon da radę, nieprawdaż?

Szczęśliwa kobieta nie suszy sobie głowy zmartwieniami. Bez względu na to, czy chcesz podzielić się własnym zadowoleniem z życia z kimś innym, czy też ulżyć duszy zmartwionej koleżanki, mamy, cioci – ta urocza pocztówka z grafiką Andrzeja Tylkowskiego zawsze przekaże ducha radości i beztroski.

Wydrukowana na wytrzymałym, obustronnie powlekanym kartoniku o matowej powierzchni, ta pocztówka nie zmatowi humoru odbiorcy! Niezapisany rewers pozwoli Ci ze szczegółami opisać, dlaczego nie warto przejmować się dziś czymkolwiek – nawet niewyjaśnionym fenomenem kwiatowej czupryny („Kwiaty we włosach” nabierają nowego znaczenia, nieprawdaż?).

 

Powered by Comarch e-Sklep ®