Kartka HPA143

  • Kartka HPA143

Livraison déjà à partir de: 1,17 EUR

0,23 EUR SZT
Ajouter au panier

Harolda sposoby na życie opierają się na niezwykle pomocnych elementach, bez których obejść się ani rusz. Świat to przecież wielkie, straszne miejsce, które w zdecydowanej większości przypadków, z różnych powodów, przyprawia o ból głowy, a czasem również o łagodne poczucie zniesmaczenia. Jest duży. Jest trudny. Na szczęście jest też Harold.

Harold i jego maszyna, umieszczona na pocztówce w stonowanych, uspokajających kolorach. Na wypadki właśnie, kiedy wszystko przerasta. Najlepiej chyba właśnie wtedy zasiąść spokojnie i, nie zaprzątając sobie głowy trudnymi pytaniami takimi jak „dlaczego to się dzieje?”, wypić solidnego kielona. Jest kilka rzeczy, które jednak wyjaśnić można.

Pocztówka jest drukowana w Polsce, na dodatek obustronnie powlekana. Jedna tajemnica wszechświata została rozwiązana – kartki pocztowe Ilustris robione są z najlepszych materiałów. Na odwrocie ma dużo wolnego miejsca, dzięki czemu wszystkie pytania dotyczące życia, wszechświata i całej reszty możesz tam zapisać i wysłać do profesora filozofii albo babci. Bo babcie generalnie wiedzą wszystko.

 

Plus Réduire
Poids
0,006 kg
Code du produit
HP0143
Symbole
Taxe TVA
23%
Coût de gestion des déchets (inclus dans le prix)