Kartka HPA036

  • Kartka HPA036

Livraison déjà à partir de: 1,17 EUR

0,23 EUR SZT
Ajouter au panier

Wiesz, nocne niebo, upstrzone gwiazdami, oświetlające wszystko blaskiem księżyca, jest idealnym tłem dla wyznań. Zwłaszcza, jeśli to takie wyznania, które powiedziane powinny być głośno i wyraźnie, a jednak nie zawsze są dosłyszane. Ale dla chcącego nic trudnego. Zawsze znajdzie się sposób.

Przypomnij kochanej osobie, co czujesz w jasnej, ciekawej formie kartki pocztowej z serii Harold's Planet, która odda dokładnie to, co chcesz powiedzieć. Pocztówka w formacie 11,2 x 15,9 cm pozwoli Ci przekazać całą miłość tej jednej osobie, która zawsze powinna o tym pamiętać. Bez względu na to, czy jesteście daleko od siebie, czy mieszkacie razem, czy powtarzasz te słowa codziennie, czy pozostają one w domyśle – miły gest w postaci kartki pocztowej jest romantyczny i uroczy, a na dodatek jeszcze długo będzie wywoływać u ukochanej uśmiech na myśl o Twoich staraniach.

Pocztówka jest obustronnie powlekana, na odwrocie całą szerokość zajmuje pole do pisania, a niewysoka cena być może nakłoni Cię do dodatkowego zakupu jakiegoś malutkiego prezentu od Ilustris? ;)

 

Plus Réduire
Poids
0,006 kg
Code du produit
HPA0036
Symbole
Taxe TVA
23%
Coût de gestion des déchets (inclus dans le prix)