0

Twój koszyk jest pusty.

Przypinka mała - spleceni
Przypinka mała - spleceni
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM P1005

Opinie: 1 Dodaj opinię

Opis

Spleceni w ciasnym uścisku, zapominają o całym bożym świecie. Skupiają się tylko na tym, co najważniejsze – smukłych nogach oplatających nagie biodra, dotyku ust rozgrzewających do czerwoności czułą skórę. Świat zawęził się do szerokości ich zmysłów. Pasują do siebie idealnie, jak układanka z ludzkich ciał.

To przypinka albo dla bardzo dojrzałych, albo dla bardzo niedojrzałych ;) Tyle oddaje – całą miłość i bliskość dwojga ludzi. Na 38 mm zmieszczono całą pasję i skupienie towarzyszące łóżkowym uciecho. No, chyba że nie są wcale łóżkowe. Może dywanowe. Może wannowe. Może łąkowe lub leśne. Jaka sceneria przychodzi Ci na myśl, kiedy patrzysz na ten button, jest już kwestią personalną ;)

Obrazek Andrzeja Tylkowskiego oprawiony jest w folię i metal, a z tyłu posiada wytrzymałe zapięcie. Co oznacza, że możesz tę odważną scenkę wyeksponować niemal wszędzie. Zabaw się z wyobraźnią tych, którzy będą oglądać ją na Twojej torbie czy tablicy korkowej. Przy okazji nie bój się puścić wodzy własnej fantazji ;)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®