0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– rowerzystka pocztówka rowerzystka
Pocztówka– rowerzystka pocztówka rowerzystka
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0034

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Nogi przebierają, w kółko, żwawo. Włos rozwiany, powiewa za lekko pochylonym, kobiecym ciałem. Wprawne manewry kierują pojazdem z eksperckim doświadczeniem, a koła roweru łapią wiatr i niosą ją, hen, daleko! Pędzi przez miasto, przez łąki, mosty i lasy, a radosny uśmiech nie znika z jej ust. To jest życie!

Czy to dla dziewczyny, której rower wnosi kolor do codziennego życia, czy dla przyjaciela, który będzie o niej pamiętał kiedy porywa swoje dwa kółka na długie wojaże, czy dla chłopaka, który czeka, aż z nich wróci – niech ta kartka przypomina, że radosny pęd służy każdej pani! Może weźmie ona tę pocztówkę w podróż i spisze na niej niesamowitą opowieść o tym, co zobaczyła po bokach drogi, którą jechała? Albo napisze do ludzi, których poznała na postojach? Gdziekolwiek zawędruje, ta kartka utrzyma pamięć o pędzącej na swoim rowerze, muśniętej wiatrem i słońcem dziewczynie.

A może zawita owa rowerzystka do Wrocławia, gdzie pocztówka została wydrukowana? Jeśli tak, niech koniecznie opisze swoją wycieczkę!

 

Powered by Comarch e-Sklep ®