0

Twój koszyk jest pusty.

Wydruk na płótnie – zawieszeni wśród gwiazd
Wydruk na płótnie – zawieszeni wśród gwiazd
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce
Nowość Polecane

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: CANVAS 68_4X5

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Obraz na płótnie - warto zabrać do salonu, sypialni czy dowolnego wnętrza, do którego chcecie wprowadzić mocny kolor i wyjątkowy nastrój :)

Nasze obrazy to wydruki cyfrowe na canvasie (czyli płótnie), naciągnięte na drewniane ramy (zwane blejtramami). Odkąd istnieje malarstwo na płótnie, niezmiennie stosuje się to samo rozwiązanie.
Obrazy olejne we wszystkich muzeach świata od strony technicznej wyglądają bardzo podobnie. Ale połączenie tego tradycyjnego rozwiązania z możliwościami nowoczesnego druku cyfrowego pozwala przenieść na płótno efekty technik takich jak rysunek, grafika czy fotografia. W przypadku naszych obrazów najważniejszą cechą techniki cyfrowej jest druk wielokolorowy, który pozwala przenieść intensywność kolorów używanych w projektach Andrzeja Tylkowskiego, przy jednoczesnym zachowaniu jego charakterystycznej, delikatnej kreski.

- Każdy obraz jest dostępny w trzech rozmiarach.

- Obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie, ale nadają się też do oprawy - możecie zawsze dobrać pasujące do Waszego wnętrza ramy.

- Każdy obraz wysyłamy w ochronnym kartonie, który zapobiega uszkodzeniom podczas transportu.

- Część obrazów jest dostępna od ręki, na resztę trzeba chwilkę poczekać - przygotujemy je na podstawie Waszego zamówienia w ciągu maksymalnie 14 dni.  

Przedstawiona na zdjęciu aranżacja jest przykładowa - wielkość i miejsce obrazu dostosujcie do własnych potrzeb.

A może marzy się Wam wzór, którego nie mamy w ofercie?  Macie swoje ulubione ilustracje Andrzeja Tylkowskiego, które chcielibyście przenieść na duży obraz?
Zapraszamy do kontaktu - na Wasze życzenie postaramy się dostosować wybrany przez Was wzór autorstwa Andrzeja Tylkowskiego do Waszych wyobrażeń :)
 

Powered by Comarch e-Sklep ®