0

Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Autor rysunku

Sortuj

Kalendarz ścienny 2023

Kalendarz ścienny 2023

72,00 PLN

Kalendarz książkowy 2023

Kalendarz książkowy 2023

39,00 PLN

Strona 1 z 1 1

Kalendarze zazwyczaj pomagają nam porządkować chaos otaczającej nas rzeczywistości i lepiej odnajdywać się w czasie i przestrzeni. Z drugiej strony ich czyste, nowe strony wyglądają trochę jak wyzwanie. Z góry wiadomo, że idealny ład zasugerowany przez równe szeregi liczb i liter zniknie bezpowrotnie, kiedy tylko wkroczy tam nasza codzienność i wynikające z niej pospieszne notatki. Ale możemy obiecać, że nasze kalendarze 2023 jak zawsze pomogą zredukować to lekkie napięcie pojawiające się na styku uporządkowanych planów i rzeczywistości ich realizacji :)

 

Kalendarz ścienny 2023 – ilustrowana opowieść o czułości na cały rok

 

Nasz kalendarz ścienny 2023 wypełniają ilustracje Andrzeja Tylkowskiego, który odkrywa przed nami kolejne fragmenty opowieści o pewnej parze. Układając swoje plany na kolejny dzień, czy miesiąc możemy się jednocześnie przyglądać, jak z naporem rzeczywistości radzi sobie ta kalendarzowa para. Wspólne poranki i wieczory, codzienne małe wielkie gesty, wiosenne brodzenie w morzu pełnym możliwości – docenianie takich (nie)codziennych chwil uważności. Każda kolejna kartka to osobna opowieść, nawiązująca do określonej pory roku i jej nieuchwytnego uroku. Ilustracje opowiadają historię o uczuciach i celebracji bliskości, która nie potrzebuje wielkich chwil, by wybrzmieć – odbywa się codziennie, przejawia w drobnych gestach i tych najmniejszych z pozoru radościach. Dla wieloletnich fanów nasz kalendarz na 2023 rok to po prostu wyczekiwany od roku kolejny sezon tej opowieści. Niektórzy oglądają wszystkie kartki od razu. Inni cierpliwie dawkują sobie tę przyjemność odkrywając kolejną kartkę dopiero na początku nowego miesiąca. Ale nigdy nie jest za późno, żeby dołączyć do wielbicieli serialu pt. Kalendarz dla par. Kiedykolwiek zaczniesz, od razu znajdziesz się w samym środku tej starej jak świat opowieści, która jest jednocześnie intymna i uniwersalna i nie ma jakiegoś określonego początku ani jedynego przewidywalnego końca.

Mamy nadzieję, że szukając swojego miejsca w kalejdoskopie dni, tygodni i miesięcy poczujecie wsparcie tych dwojga, którzy dzięki swojej miłości całkiem nieźle sobie z tym radzą. Kalendarz z parą to świetny prezent dla bliskich sercu przyjaciół. A rysunki, które znajdziecie w kalendarzu to inspirujący przekaz, który wysyłamy do świata. Wy możecie podać go dalej :)

 

Kalendarz książkowy 2023 - na codzienne zapiski, przypominajki i bazgroły

 

Jeżeli na porządkowanie swojej codzienności potrzebujesz nieco więcej przestrzeni i lubisz mieć zapisane słowa pod ręką, wybierz kalendarz książkowy 2023. Ozdobione drobnymi rysunkami Andrzeja Tylkowskiego strony kalendarza to idealne miejsce na zapisywanie ważnych przemyśleń, drobnych, codziennych wydarzeń i tych mniej codziennych obserwacji. Kalendarz książkowy 2023 to także gratka dla zapominalskich, którym powiewy wiatru z okładki kalendarza lubią wywiewać myśli z głowy. Nie martwcie się – raz zapisane na kartkach kalendarza, zostaną już tu na zawsze. Grafika zdobiąca nasz kalendarz książkowy 2023 może Ci też codziennie dyskretnie przypominać, że chodzenie z głową w chmurach absolutnie nie jest złe – to właśnie podczas marzycielskich wędrówek najczęściej odnajdujemy myśli warte zapisania.

 

Zestaw kalendarzy 2023 – niezawodny duet do ogarnięcia rzeczywistości

 

Chcecie zawiesić pełen czułości kalendarz z parą na ścianę i odliczać wraz z naszymi bohaterami kolejne miesiące? Potrzebujecie też wersji książkowej kalendarza 2023 z miejscem na tajemne zapiski? Żeby ułatwić Wam podjęcie decyzji i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru przygotowaliśmy zestaw: kalendarz ścienny 2023 i kalendarz książkowy 2023. Towarzyszy do odmierzania kolejnych pięknych chwil nigdy nie jest za wiele, a powodów do małych radości jest przecież znacznie więcej niż dni w kalendarzu. A i tak każdy z nich jest piękniejszy, kiedy dzieli się go z drugą osobą... Życzymy Wam cudownego roku!

 

Kalendarze książkowe i ścienne

Powered by Comarch e-Sklep ®