0

Twój koszyk jest pusty.

Autor rysunku

Motyw

Sortuj

Karnet B - imprezka

Karnet B - imprezka

7,90 PLN

Karnet urodzinowy NC – tort urodzinowy

Super cena

Karnet urodzinowy NC – tort urodzinowy

5,00 PLN -28% 6,90 PLN

Pocztówka– bukiet

Pocztówka– bukiet

4,90 PLN

Karnet urodzinowy NC – urodzinowy kot

Super cena

Karnet urodzinowy NC – urodzinowy kot

5,00 PLN -28% 6,90 PLN

Karnet urodzinowy NC – urodzinki

Super cena

Karnet urodzinowy NC – urodzinki

5,00 PLN -28% 6,90 PLN

Strona 1 z 4 1 2 3

W dawnych czasach urodziny świętowali wyłącznie członkowie rodziny królewskiej. Najwidoczniej nasi przodkowie uważali, że tylko królowie mogą sobie pozwolić na posiadanie wyjątkowego dnia w kalendarzu tylko dla siebie! Na szczęście teraz wszyscy możemy lepiej zadbać o siebie i swoich bliskich. To tak jakby z biegiem wieków każdy z nas stał się księciem lub księżniczką we własnej bajce! Naszym zdaniem absolutnie każdy zasługuje na królewskie potraktowanie i otrzymanie w prezencie przynajmniej kartek urodzinowych. A przecież można nimi obdarowywać nie tylko w ten jeden konkretny dzień.

Czy znacie genialnego Jurija Knorozowa? Tak, tego samego, który rozszyfrował pismo Majów. Według dokumentów urodził się on 19 listopada. Ale z jakiegoś powodu upierał się, że zdarzyło się to 31 sierpnia. Okazało się, że nie przysparzało mu to specjalnych problemów, a jego przyjaciele przyzwyczaili się po prostu do składania mu życzeń dwa razy w roku!

Lecz dlaczego tylko dwa? Najrozsądniej podszedł do tej kwestii Humpty Dumpty w Alicji po Drugiej Stronie Lustra:

– Nie wiesz, o czym mówisz! – zawołał Humpty Dumpty. – Ile jest dni w roku?

– Trzysta sześćdziesiąt pięć – powiedziała Alicja.

– A ile masz urodzin rocznie?

– Jedne.

– A jeśli odejmiesz jeden od trzystu sześćdziesięciu pięciu, ile pozostanie?

– Trzysta sześćdziesiąt cztery, oczywiście.

(...)

– To udowadnia, że istnieją trzysta sześćdziesiąt cztery dni, podczas których możesz otrzymać nie-urodzinowe prezenty...

Karnety urodzinowe z autorskimi grafikami

Co można podarować na urodziny bliskiej i ważnej dla nas osobie? Zastanówcie się najpierw, jak wyjątkowy jest to dzień i jak wiele znaczy dla Was ta właśnie osoba. Nie zawsze  kosztowny prezent będzie najlepszym rozwiązaniem. Czasami można podarować coś jeszcze cenniejszego. Słowa? Czemu by nie? To przecież one zostają w pamięci na długo po tym, jak sprzęty ulegną zniszczeniu, a cukierki z nadzieniem orzechowym już się skończą. Wspólnie spędzony czas ? Jeszcze lepiej!

Możesz także podarować swojej ulubionej osobie historię. Historię o niej samej. Historie niewielkich rozmiarów. Coś w formacie C6 (dla wnikliwych: to jedna trzecia kartki z zeszytu). Pocztówki urodzinowe to świetny sposób, by podarować komuś bliskiemu prezent, który jest tylko dla niego. I o nim.

Nasze kartki na urodziny to coś więcej niż zwykłe pocztówki. To właśnie opowieści, które można schować do koperty, włożyć do ulubionej książki czy postawić na honorowym miejscu na półce z pamiątkami. Na każdej z nich znajdziecie autorską grafikę Andrzeja Tylkowskiego – artysty, którego plakaty grafiki na ścianę opowiadają także Wasze własne opowieści.

Każda kartka urodzinowa ma puste miejsce na Twoje dedykowane, osobiste życzenia, ulubione cytaty z literatury czy obrazki.

Pamiętajcie, że mamy także kartki na inne nie-urodzinowe okazje: kartki świąteczne (w tym kartki na Boże Narodzenie), chrzest, ślub, czy Dzień Mamy, Taty, Babci i Dziadka! Przygotowaliśmy coś specjalnego na wszystkie te ważne chwile, kiedy chcesz przekazać swoim bliskim coś ważnego, nawet gdy brakuje Ci słów.

Powered by Comarch e-Sklep ®