0

Twój koszyk jest pusty.

Autor rysunku

Sortuj

W Ilustris wierzymy w magię codziennych opowieści. Rzeczywistość to dla nas zbiór nieoczywistych rytuałów, niektóre są powtarzalne, inne zaś niewypowiedziane i niezauważone giną w powszednim rozgardiaszu. W tym miejscu przygotowaliśmy dla Was zbiór woreczków bożonarodzeniowych w różnych rozmiarach. Każdemu z nich towarzyszy oczywiście rysunek z serii opowieści Andrzeja Tylkowskiego – wesoły, nieoczywisty, symboliczny.

 

Woreczki bożonarodzeniowe – na podróże małe i duże

Nasze woreczki świąteczne powstały z myślą o przechowywaniu, przewożeniu, zaskakiwaniu i

ukrywaniu. Te małe, niepozorne akcesoria kryją w sobie wiele możliwości – każdy z Was może wśród nich znaleźć swoją. Mamy też kilka propozycji!

Zacznijmy od przechowywania: drobiazgów znalezionych podczas spacerów z ukochaną osobą, zerwanych łańcuszków i koralików, o których trudno zapomnieć, rodzinnej biżuterii, która jest pamiątką tak wyjątkową, że aż zapiera dech w piersiach. Woreczki, choć z rysunkami przywołującymi na myśl ducha świąt, pozostaną z Wami przez cały rok. Cenimy sobie zero waste, dlatego kiedy tylko możemy, wybieramy ekologiczne rozwiązania. Wielokrotne używanie przedmiotów to jedno z nich.

Oprócz przechowywania skarbów na własny użytek, woreczki świąteczne doskonale sprawdzą się także jako towarzyszki podróży. Wystarczy zapakować w nie prezent-niespodziankę dla osoby, do której właśnie jedziecie. Może to być nieoczywisty drobiazg, czule napisany list albo ulubione czekoladki – profesjonalne przewożenie gwarantowane! A co do specyfiki zawartości, ta będzie już uzależniona od osoby, do której przewozicie podarek-niespodziankę. Zaskakiwanie sprawdzi się przede wszystkim w czasie świątecznym, a dla uzyskania efektu najlepszego z możliwych sugerujemy niepozorny woreczek bożonarodzeniowy ukryć pod choinką. Magię świąt najlepiej dostrzega się w detalach, błyszczących spojrzeniach i niepowstrzymanych uśmiechach.

 

Małe woreczki świąteczne na duży nieporządek

Woreczki świąteczne to codzienne wsparcie w poskramianiu chaosu. Pomagają w uporządkowaniu spraw mniej i bardziej ważnych. Możecie przechowywać w nich sentymentalne pamiątki, biżuterię, słuchawki, muszelki, kamienie – ta powiększająca się z każdym kolejnym dniem lista stanowi imponujący zestaw możliwości. Małe woreczki świąteczne zostaną z Wami przez cały rok, gotowe przechowywać, ukrywać, przewozić i zaskakiwać.

 

Woreczki świąteczne z ilustracjami Andrzeja Tylkowskiego

Nasze woreczki świąteczne to produkty do zadań specjalnych. Subtelne i niepozorne, ale

przeznaczone do wielkich celów. Produkujemy je w Polsce – cały proces, czyli wyprodukowanie materiału, poszczególnych metek i nadruku odbywa się lokalnie. Woreczki są bawełniane, odporne nawet na przypadkiem wybraną trochę za wysoką temperaturę prania. Nadruki z rysunkami Andrzeja Tylkowskiego są równie trwałe, zachowują swój kolor i są gotowe towarzyszyć Wam w każdej podróży.

Powered by Comarch e-Sklep ®