0

Twój koszyk jest pusty.

Autor rysunku

Rozmiar

Sortuj

Woreczek podróżny mały – zioła

Woreczek podróżny mały – zioła

16,00 PLN

Strona 1 z 2 1 2

Woreczki bawełniane na drobiazgi

 

Są na świecie przedmioty, których zastosowanie jest tak wszechstronne, że nie jesteśmy w stanie się bez nich obyć! Tak jest właśnie w przypadku woreczków bawełnianych, w których można przechowywać przeróżne rzeczy. Warto posiadać w domu różnej pojemności woreczki bawełniane ze sznurkiem oraz korzystać z nich zamiast nieprzyjemnie szeleszczących toreb foliowych.

 

Jakie może być zastosowanie woreczków bawełnianych? Z chęcią podamy kilka przykładów, choć jesteśmy głęboko przekonani o tym, że każdy z Was może wymyślić swoje własne niecodzienne rozwiązania. Przede wszystkim, woreczki bawełniane doskonale sprawdzą się na zakupach – szczególnie jeśli mamy w planach zakup owoców i warzyw. Planeta podziękuje Ci za troskę o nią, jeśli przestaniesz sięgać po jednorazowe foliówki, a zamiast nich wyposażysz się w bawełniane woreczki na warzywa. Ciekawym pomysłem jest także użycie takiego woreczka jako alternatywy dla klasycznej torby prezentowej. W ten sposób zrobisz podwójny prezent, bo taką nietypową torebkę prezentową obdarowana osoba będzie mogła w przyszłości wykorzystać w dowolnie wybranym przez siebie celu.

 

Do małego woreczka bawełnianego możesz spakować drugie śniadanie dla starszych i młodszych członków rodziny. Większe woreczki mogą się świetnie sprawdzić jako worki do szkoły, które pomieszczą obuwie zmienne, czy strój na zajęcia z wychowania fizycznego. W domu bawełniane woreczki podróżne mogą czekać na swoją misję plenerową lub służyć do przechowywania różnych drobiazgów. Sprawdzą się choćby jako bezpieczna skrytka na wakacyjne pamiątki lub inne kolekcjonowane przedmioty: muszelki znad morza, kamyki czy szklane kulki. Utrzymają w porządku również przedmioty bardziej użytkowe, takie jak kable, słuchawki, kredki czy zestaw igieł i nici. Latem idealne na suszone zioła, jesienią na kasztany, zimą na pierniczki a wiosną… już sami wpadniecie na kolejny świeżutki pomysł ;) 

 

Woreczki podróżne

 

Jak właściwie powinien być nazwany taki uniwersalny produkt, jak bawełniane woreczki w różnych rozmiarach? Nam zawsze najbardziej podoba się nazwa woreczki na drobiazgi, ale te nieco większe najczęściej funkcjonują jako woreczki podróżne. Każdy członek rodziny może sobie wybrać ulubiony motyw – woreczek z kotem, woreczek z pieskami, woreczek z rowerem, woreczek z drzewem – wybór kolorowych motywów jest naprawdę duży i każdy znajdzie coś ulubionego dla siebie. No i zaczynamy pakowanie – przewiewne bawełniane woreczki bardzo pomogą w uporządkowaniu skarpetek i wszelkiego rodzaju bielizny. Dzięki temu skarpetki poszczególnych członków rodziny nie pomieszają się nawet w największym podróżnym pośpiechu i bałaganie :) Woreczek podróżny zamykamy na górze za pomocą tradycyjnego rozwiązania z bawełnianego sznurka, dzięki czemu nie ma obaw, że jego zawartość wydostanie się na zewnątrz. Sznurek może się także przydać jako wygodny uchwyt do noszenia worka podczas dłuższych i krótszych wypraw, na które potrzebujesz zabrać ze sobą kanapkę lub kilka małych drobiazgów. Po zjedzeniu kanapki woreczek z cienkiej bawełny bez problemu zmieści się w kieszeni, a po przeżyciu wielu przygód można go łatwo odświeżyć, piorąc go w temperaturze 40°C. Po wysuszeniu będzie jak nowy i gotowy do nowych wyzwań!

 

Woreczki wielorazowego użytku przyjazne dla środowiska

 

Coraz trudniej się zorientować, co właściwie jest bardziej eko i co rzeczywiście wpiera ochronę środowiska, a nie tylko modę na bycie eko. Na pewno warto używać rzeczy, które są zaprojektowane tak, żeby posłużyć nam dłużej, a kiedy pewnego dnia się zniszczą, nie obciążą już i tak już mocno zaśmieconego środowiska. Dlatego z naszej strony staramy się zadbać, żeby wszystkie nasze bawełniane worki i woreczki pozostały jak najdłużej piękne i funkcjonalne. Nasze woreczki wykonane są ze 100% porządnej bawełny, a dekorujące je nadruki z rysunkami Andrzeja Tylkowskiego są także bardzo trwałe. Kolejnym działaniem realnie wspierającym dbałość o środowisko jest skracanie łańcuchów dostaw i współpraca z lokalnymi producentami. Dlatego od momentu wyprodukowania materiału, metek, do uszycia i wykonania nadruku – cały proces produkcji realizujemy w Polsce! Mamy w ofercie trzy różne wymiary, od całkiem małego woreczka 15x20 cm, po całkiem spory worek 32x40 cm. Na koniec warto zauważyć, że kiedy wyciągasz z torby kanapkę, telefon czy okulary, otulone w miękki, bawełniany woreczek z Twoim ulubionym motywem, to nawet najtrudniejszy dzień stanie się na chwilę bardziej znośny i to też przyczynia się do tego, że świat jest choć trochę lepszy! W naszej bogatej ofercie nadruków z pewnością znajdziesz coś, co nawiązuje do Twojego stylu bycia, poczucia humoru czy zainteresowań :)

Powered by Comarch e-Sklep ®