0

Twój koszyk jest pusty.

Autor rysunku

Motyw

Sortuj

Karnet urodzinowy NC – tort urodzinowy

Super cena

Karnet urodzinowy NC – tort urodzinowy

5,00 PLN -28% 6,90 PLN

Pocztówka– bukiet

Pocztówka– bukiet

4,90 PLN

Karnet urodzinowy NC – urodzinowy kot

Super cena

Karnet urodzinowy NC – urodzinowy kot

5,00 PLN -28% 6,90 PLN

Karnet urodzinowy NC – urodzinki

Super cena

Karnet urodzinowy NC – urodzinki

5,00 PLN -28% 6,90 PLN

Karnet Q – Kupuję moje drzewo!

Polecane

Karnet Q – Kupuję moje drzewo!

12,90 PLN

Strona 1 z 3 1 2 3

Kartki urodzinowe dla tych, którzy życzą innym wszystkiego najlepszego

Urodziny stanowią wyjątkowy dzień w roku dla każdego z nas i chociaż nie wszyscy lubimy świętować własne, z pewnością każdy pamięta o urodzinach swoich najbliższych. Serdeczne życzenia chcemy wówczas składać osobiście, jednak niestety nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji nośnikiem dobrych słów dla osoby obchodzącej urodziny może stać się pełna ciepła, ilustrowana kartka urodzinowa. Co więcej, słowa są ulotne, a odręcznie wypisane życzenia pozostaną z solenizantem do końca życia. Będzie mógł do nich wracać zawsze, kiedy tylko będzie miał na to ochotę.

Warto wybrać nietuzinkową kartkę urodzinową, budzącą szczery uśmiech i ciepło w sercu. Takie właśnie są wyprodukowane w Polsce i opatrzone wyjątkowymi ilustracjami Andrzeja Tylkowskiego  kartki urodzinowe dostępne w ofercie Ilustris. Znajdziesz wśród nich kartki urodzinowe o różnym formacie: kwadratowe lub prostokątne, z ilustracjami ułożonymi poziomo lub pionowo. Każda kartka urodzinowa jest laminowana folią matową oraz błyszczącym lakierem punktowym, co pozwala jej na zachowanie wysokiej trwałości.

 

Kartki na urodziny – więcej niż życzenia

Postaraj się, aby ofiarowywana przez Ciebie kartka urodzinowa mówiła coś więcej o Twojej relacji z solenizantem lub pokazała mu, że dobrze znasz jego gust, poczucie humoru czy zainteresowania. Nie powinno być problemu w dobraniu kartki na urodziny z tak zwanym „drugim dnem”, ponieważ oferta naszego sklepu jest naprawdę szeroka. Bardzo staramy się, by każdy mógł znaleźć w naszych kartkach urodzinowych coś osobistego. Najwięcej okazji do poczucia ciepła w sercu będą miały z pewnością osoby o naturalnej wrażliwości i empatii.

Posiadamy urodzinowe kartki z różnymi zwierzakami lub postaciami wykonującymi zwariowane czynności. W razie potrzeby znajdziesz także bardziej uniwersalne kartki urodzinowe, którym nie można jednak odmówić równie ciepłej formy przekazu.

Przypominamy, że kartki urodzinowe z życzeniami nadają się nie tylko do wysłania pocztą. Mogą stanowić dodatkowy element prezentu wręczanego osobiście, na przykład podczas imprezy urodzinowej czy zaaranżowanej niespodzianki. Nie musisz obawiać się o poufność Twoich starannie ułożonych życzeń. Nasze kartki urodzinowe są bowiem w formie składanego karnetu, a do nich dodatkowo dołączamy kopertę, którą możesz zakleić. W kopercie z kartką urodzinową zawsze możesz umieścić także dodatkowy prezent, na przykład bilety na koncert, zasuszoną czterolistną koniczynę czy lizaka. Urodziny obchodzimy wszyscy, możesz zatem podarować kartkę komukolwiek, kto jest Ci bliski i chcesz życzyć mu wszystkiego najlepszego: chłopakowi, dziewczynie, mężowi, żonie, dzieciom, przyjacielowi, mamie, babci, wujkowi czy sąsiadowi!

 

Pobudzające wyobraźnię kartki urodzinowe dla dzieci

Doskonała okazja do wręczenia kartki urodzinowej to okrągłe urodziny. Najchętniej świętują je oczywiście dzieci i ich rodzice. Wybierz kartkę z wesoło wykaligrafowanymi cyframi: 1, 2, 3, 5 czy słynne 18. Na tym jednak nie koniec Twoich możliwości. Kartki urodzinowe dla dzieci z ilustracjami Andrzeja Tylkowskiego stanowią połączenie doskonałe. Artysta posiada charakterystyczny, bajkowy styl, który bawi, wzrusza i przekazuje same dobre emocje.

Dobór kartki urodzinowej dla najmłodszych ma szczególne znaczenie, bo nikt nie jest tak uważnym odbiorcą ilustracji jak dzieci. W grafice zdobiącej wybraną przez Ciebie kartkę urodzinową mały solenizant bardzo często może zobaczyć znacznie więcej niż Ty. Daj się onieśmielić jego wyobraźnią. Kartki urodzinowe dla dzieci stanowią piękną pamiątkę na całe życie. Warto zatem zadbać o to, aby nie zdobiły ich przypadkowe grafiki, naprędce wybrane w okolicznym kiosku. Zadbaj o to, żeby Twoja kartka urodzinowa dla małej pociechy dodała jej skrzydeł w realizacji dziecięcych marzeń w dorosłym życiu.

Kartki urodzinowe firmy Ilustris. Charakterystyczna kreska Andrzeja Tylkowskiego sprawi, że kartki mogą być prezentem samym w sobie.

Powered by Comarch e-Sklep ®