0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – dwie wieże
Pocztówka – dwie wieże
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1076

Opinie: 1 Dodaj opinię

Opis

Miłość to wzloty i upadki – wojny, na które wytaczamy potężne działa i chwile, gdy topór wojenny zostaje zakopany. Miłość to sztuka godzenia się! Tę starą prawdę mistrzowsko przedstawia obrazek autorstwa Andrzeja Tylkowskiego. Dwie osoby budują swoje wieże, każda osobno, fortyfikują się i zbroją, lecz ostatecznie padają sobie w ramiona wśród obłoków.

 

Współcześnie, kiedy pierwsza miłość rzadko bywa ostatnią, przesłanie tej kartki jest jeszcze bardziej aktualne, bo niekiedy trzeba się naprawdę naszukać, by trafić na swoją Drugą Połówkę. Czasem może być trudno wówczas pokonać budowane przez lata mury, jednak warto spróbować! Wymaga to poświeceń i odwagi, by wychylić się nieco za mury, jednak uśmiechy sportretowanej pary pokazują, że takie ryzyko się opłaca!

 

Miłość to coraz bardziej deficytowy towar, szczęście coraz trudniej znaleźć, jednak czasem jak widać wystarczy na moment opuścić gardę, wychylić się ze swojej twierdzy... Kartka pocztowa może być sygnałem dla Kogoś Wyjątkowego, że jesteśmy gotowi spróbować, idealnie też nadaje się na przeprosiny, gdy sprawimy przykrość ukochanej osobie. Jest to także doskonały sposób, by zasugerować koledze czy przyjaciółce, że dość już zastanawiania i czekania na sygnał od drugiej strony.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®