0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce
Nowość

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: ZESTAW GRAFICZNY

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Jeśli w tym roku nie macie możliwości, żeby wręczyć mamie prezent osobiście, czy to z powodu kwarantanny, czy odległego miejsca zamieszkania - nie przejmujcie się - z radością Was wyręczymy! Pięknie i starannie opakujemy Wasz prezent, dołączymy kartkę z dedykacją i wyślemy na podany przez Was adres.

  

ZESTAW GRAFICZNY - elegancki i oszczędny w swojej prostocie. Zawiera bawełnianą torbę XXL z efektowną dziką ważką (solidna i super pojemna!), kubek z kocią mozaiką i mały woreczek podróżny na osobiste drobiazgi. Do tego zestawu dołączamy kartkę (tę z dziewczynką) z bardzo prostą, czarno-białą grafiką i dedykacją od Was dla Waszej mamy w środku.

 

Treść dedykacji: Dla mojej kochanej mamy!

Jeśli chcecie abyśmy nadrukowali inny tekst – dajcie znać :)

 

Zestaw jest w promocyjnej cenie 97 PLN,

 bo dostaniesz od nas jeszcze w prezencie:

 

- Kartkę z dedykacją (4,90zł)

- Pakownie i papier prezentowy (10,00zł)

- Przesyłkę (11,00zł)

 

Proponujemy dwa wzory kartek do wyboru: od niej lub od niego. Na Twoje życzenie każdy element zestawu  (kartkę, torbę, kubek, woreczek) możemy wymienić na inny wzór z tej samej kategorii i w tej samej cenie. Możemy też zapakować prezent w Twój ulubiony papier (wybierz tutaj). Daj nam tylko o tym znać wpisując nazwę lub kod wybranych produktów w polu „wiadomość do sprzedawcy” w podsumowaniu zamówienia!!!

 

Oferta ze zdjęcia limitowana! Ważna do wyczerpania zapasów!!!

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®