0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Numer produktu: HP0117

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Każdy robi coś, tyle się dzieje! Praca, hobby, imprezy dzikie i mniej dzikie! Przedmioty, świecidełka, pudełka i prezenty. Tyle rzeczy walczy o przyciągnięcie naszej uwagi, tyle jest do zrobienia, sprawdzenia, zobaczenia i pokazania, że aż się w głowie kręci! Dlatego czasami warto przystanąć, odciąć się od wszystkiego (wejść na wysoką drabinę lub schować się na strychu) i troszkę odsapnąć. Zwolnić tempo. Cieszyć się jedną rzeczą naraz, sycić małymi przyjemnościami.

Ta pocztówka właśnie dla takich jest osób, które potrzebują nieco zwolnić. Zmienić scenerię. A może właśnie na odwrót? Może dla tego kogoś, kto odcina się ciągle? Pokazać, że można tyle więcej? Decyzja należy do Ciebie, my natomiast udostępniamy kartkę pocztową, która pozwoli Ci przekazać wszystkie myśli na ten temat i nie tylko. Albo po prostu opisać co się u Ciebie dzieje.

Pocztówka ma rozmiary 11,2 x 15,9 cm, więc masz bardzo wiele miejsca na rozpisanie się. I nie spiesz się, poświęć na pisanie tyle czasu, ile trzeba – ciesz się chwilą, adresat to odczuje :)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®