0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Numer produktu: HP0120

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Żeby nie utonąć w codziennych obowiązkach, kłopotach i problemach, czasami trzeba się nieco zrelaksować. Czasami nawet bardziej. Byle nie za mocno, byle pozostać na powierzchni oceanu spokoju w kolorze wina.

Mówi się, że alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Z drugiej strony, szklanka mleka też nie. Przecież z umiarem, dla rozluźnienia, od czasu do czasu lampka wina tylko pomoże. To w ogóle zdrowe jest, takie czerwone winko sobie popić czasami. Krążenie poprawia. Kto nie lubi się czasami rozłożyć wygodnie z kieliszkiem na podorędziu i oddać chwili zrelaksowanej kontemplacji. No, chyba że sprawy nabierają cięższego kalibru. Na dnie kieliszka może i nie znajdziesz pocieszenia, ale może on wiele przekazać, zwłaszcza na takiej pocztówce.

Opisz co Cię cieszy, a co nie, co w życiu powoduje, że chcesz wznieść toast, że odpływasz w błogostan rozluźnienia i zadowolenia. Masz na to dużo miejsca na rewersie pocztówki o wymiarach 11,2 x 15,9 cm, a potem tylko ją wysłać i wrócić do słodkiej relaksacji ;)

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®