0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Numer produktu: HP0122

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

„Kochanie, ostre ci szkodzi przecież”

„Skarbie, to takie tłuste, a twój cholesterol?”

„Nic tylko byś to piwsko żłopał i żłopał!”

„No pewnie, piweczka to się napijesz, ale śmieci wynieść nie ma komu...”

Każdy mężczyzna, który kiedykolwiek był w związku z kobietą słyszał przynajmniej jedną wariację na temat odżywiania, trybu życia i ogólnej grzeczności własnej. A tu dość. Basta. Wyjechała, nie ma jej. Na wakacje, czy gdziekolwiek. Fakt pozostaje faktem – wolność absolutna, wolnoć Tomku!

Ach, co też wtedy się nie dzieje! Znikają zdrowe warzywka, znikają kartony mleka. Pojawia się to, co najważniejsze – czyli wszystko to, co zakazane na co dzień. Nie że mężczyzna słucha się zakazów! Przychyla się raczej do próśb. Ale teraz – teraz można zaszaleć! Czy to tłuste, czy słodkie, czy procentów ma 6 czy 40 – to jest właśnie to, co staje się wisienką na torcie w trakcie samodzielnej imprezy polegającej na niesprzątaniu i nowej polityce higieny osobistej.

Napisz małżonce, dziewczynie, albo nawet kumplowi jak znosisz samotne bytowanie. Ta pocztówka stworzona jest do tego, by pokazać Twoją wolność. Ma wymiary 11,2 x 15,9 cm, jest obustronnie powlekana i może być doskonałą pamiątką sielankowej wolności kiedy już Twoja pani powróci do domu.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®