0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Numer produktu: HPA0032

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Wcale nie jest łatwo w gąszczu codzienności odnaleźć te osoby, z którymi czujemy się komfortowo, które umilają nam czas i sprawiają, że życie nie wydaje się samotną wędrówką. Jeszcze trudniej jest znaleźć tę jedną, konkretną osobę, która uzupełnia nas w każdym tego słowa znaczeniu – która wydaje się być dopasowana jak nakrętka do śrubki. Przynajmniej tak wydaje się wielu ludziom.

Los wcale nie jest tak okrutny, jak się wydaje. I czasami, poprzez niezwykły splot wydarzeń, zdający się być serią niemożliwych przypadków i linii, które przecinają się w najprzedziwniejsze sposoby, odnajdujemy się wzajemnie. I nagle okazuje się, że niby przypadkiem (wcale nie), ta jedna osoba znajduje się właśnie przy Tobie. Bez względu na to, czy to wyjątkowy przyjaciel, czy człowiek bliższy Twemu sercu, znajdujesz się w towarzystwie kogoś, kto zdaje się być stworzony dla Ciebie.

Daj tej osobie znać. Pewnie też to czuje, ale jednak o tyle cudowniej jest wiedzieć, że ta „druga do pary” wie, że docenia. Możesz to zrobić przy pomocy pocztówki Harold's Planet o wymiarach 15,9 x 11,2 cm. Na odwrocie napisać o wszystkim, co Was łączy, o tym, co sprawiło, że życie zetknęło Was ze sobą. Pocztówka jest obustronnie powlekana, dzięki czemu jest wytrzymała na zewnętrzne warunki – tak jak Wasza więź :)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®