0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – jak dobrze wstać Pocztówka – jak dobrze wstać
Pocztówka – jak dobrze wstać Pocztówka – jak dobrze wstać
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1070

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

„Jak dobrze wstać skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić
Jak dobrze wcześnie wstać dla tych chwil, gdy nie ma wad wspaniały, piękny świat” - słowa znanego przeboju stały się dla Andrzeja Tylkowskiego inspiracją do stworzenia tej pozytywnej i zabawnej
kartki pocztowej.

 

O poranku, tuż po przebudzeniu, zrywamy się z łóżka pełni energii i pomysłów na cały nadchodzący dzień, a słońce wita nas uśmiechem. Wstajemy, jakby łóżko zamiast materaca miało katapultę nie mogąc doczekać się  się tego, co przyniesie dzień. Czyż może być coś lepszego? Czy dzień może zacząć się lepiej? Ten wspaniały moment o świcie, gdy świat jest majestatyczny i piękny, a my wypoczęci, został zatrzymamy, tak byśmy mogli się nim cieszyć o każdej porze!  

 

Warto choć raz na jakiś czas zapewnić sobie takie doznania, w któryś z letnich dni nastawić budzik na 4 nad ranem i wyruszyć z domu jeszcze zanim zacznie się brzask, by cieszyć się wschodem słońca w pięknej okolicy. Gwarantujemy, że energii wystarczy potem na cały, długi dzień. Nawet śpiochy powinny zafundować sobie taki początek dnia raz na jakiś czas – naprawdę warto!

 

Prosty przekaz pocztówki będzie idealny na dobry początek dnia, nie tylko w czasie wakacji, a kartka z pewnością przypadnie do gustu amatorom wczesnego wstawania, śpiochom pokaże natomiast atrakcyjną alternatywę dla długiego wylegiwania się pod kołdrą. Położony na biurku w pracy obrazek z pewnością doda Ci energii w trudnych momentach.

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®