0

Twój koszyk jest pusty.

Kalendarz książkowy 2021, wersja z gumką Kalendarz książkowy 2021, wersja z gumką Kalendarz książkowy 2021, wersja z gumką
Kalendarz książkowy 2021, wersja z gumką Kalendarz książkowy 2021, wersja z gumką Kalendarz książkowy 2021, wersja z gumką
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM KALK2021G

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Mijający rok pokazał, że nasze dni nie zawsze toczą się tak, jak do tego przywykliśmy. Pojawiły się ograniczenia. Zauważamy i doceniamy bardziej to, co jest na wyciągnięcie ręki. Schodzimy na ziemię. Jesteśmy jeszcze bliżej natury.

Na okładce naszego tegorocznego kalendarzyka dziewczyna przytula psa. A może to wilk? Jest wielki i czarny. Oboje otacza aura pięknej, dzikiej natury. Ta chwila daje jej moc i energię, by otworzyć oczy, podnieść się i ruszyć dalej.

Oswajamy dzikość w sobie. Szukamy piękna i dzikości wokół nas.  
Cieszmy się życiem we wszelkich jego przejawach! Pięknego Roku 2021 :)

Jak co roku dołożyliśmy starań o każdy najdrobniejszy szczegół. Zadbaliśmy o najwyższą jakość papieru i wydruku.

W tym roku po raz pierwszy proponujemy do wyboru 2 rodzaje zamknięcia kalendarzyka – wersję klasyczną bez gumki oraz wersję z gumką, która pozwoli przechowywać w środku kalendarzyka różne luźne zapiski, bez obawy, że wypadną one w najmniej oczekiwanym momencie :) Pytaliście o taką wersję, mamy nadzieję, że Wam się spodoba :)

 

Premiera kalendarzyka planowana jest na 12 października br.  Od tego dnia będzie on gotowy do wysyłki.

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®