0

Twój koszyk jest pusty.

Karnet Q – przy świecach Karnet Q – przy świecach
Karnet Q – przy świecach Karnet Q – przy świecach
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM Q0049

Opinie: 3 Dodaj opinię

Opis

Nagie ciało najlepiej wygląda, kiedy jest delikatnie opalone i opromienione blaskiem świec. Cuda zdziała również olejek do masażu, głównie ze względu na sam masaż... Najpiękniejsi jesteśmy wypoczęci, opaleni i wymasowani... Jak zapewnić sobie taki stan? To bardzo proste, wystarczy działać według planu. 

Zaczynamy od udanych wakacji w ciepłych krajach. Za dnia chodzimy na długie spacery plażą, kąpiemy się w ciepłym morzu lub oceanie, raczymy się najpyszniejszymi daniami lokalnej kuchni i codziennie oglądamy malownicze zachody słońca. Wieczorami marzymy, tańczymy i wypatrujemy spadających gwiazd. Nocami konsekwentnie nie przestajemy poznawać i doznawać, czym jest dla nas przyjemność. Pozwalamy sobie, wybaczamy sobie, dbamy o siebie. Staramy się nie zbankrutować, żeby wrócić do rzeczywistości w komfortowych warunkach;) Wszystkie terminy planujemy tak, żeby po powrocie do domu mieć dla siebie przynajmniej dwa dni na łagodne przejście pomiędzy wakacjami a codziennością. Ważna jest zwłaszcza pierwsza noc po powrocie. Jak powinna wyglądać..?

Inspiracja na załączonej ilustracji... Wydawnictwo Ilustris życzy Wam wspaniałych wakacji i równie wspaniałej codzienności.

Powered by Comarch e-Sklep ®