0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0113

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

W szarym mieście, pośród szarych budynków, po szarych ulicach, spacerują szarzy ludzie. Nie są szarzy dlatego, że tego chcą. Nie, nie. Po prostu... czegoś brakuje. Coś uwiera w tej codzienności, jakiś brak, który wciąga wszystkie kolory jak odkurzacz. Dlatego gnieżdżą się w domach, wypatrując brakującego elementu. Jadąc autobusem rozglądają się smutno. Maszerują, żeby dotrzeć gdzieś, gdzie, przy odrobinie szczęścia, znajdą brakujący element.

Ale nie Wy. Przecież Wam nic nie brakuje – macie przecież siebie. Tam gdzie jesteście razem, słońce świeci najpiękniej. W tym mieście, wśród tych smutnych buź, znaleźliście szczęście w swoich ramionach. To Waszą miłość przedstawia pocztówka z rysunkiem Andrzeja Tylkowskiego. Sama kartka drukowana jest na matowym papierze, ale dla Was świat bynajmniej nie jest matowy, prawda?

Napisz tej drugiej osobie na pocztówkowym formacie dlaczego dzięki niej w Twoim życiu zawitały barwy. Niech postawi ją w widocznym miejscu, przypnie do tablicy korkowej lub użyje jako zakładki do książki, żeby w dowolnym momencie dnia, kiedy nie ma Cię obok, mogła pomyśleć: „oto nasze szczęście” i uśmiechnąć się z rozmarzonym zadowoleniem.

Powered by Comarch e-Sklep ®