0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Numer produktu: PC1055

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Łatwo jest zagubić siebie we współczesnym świecie pełnym szans, możliwości i wyborów. Łatwo jest oddać ster swojego życia w ręce innych... Tata wie jak powinna wyglądać Twoja kariera, chętnie wybierze Ci najlepszą, prestiżową i świetnie płatną pracę, która nie da Ci szczęścia. Babcia chętnie doradzi w sprawach rodziny kwitując Twoje wątpliwości nie znoszącym sprzeciwu „Ale za moich czasów...” Koledzy i koleżanki z pracy chętnie wybiorą ci zadania do wykonania, zazwyczaj te na które oni sami wcale nie mają ochoty. Partner zdecyduje o podziale ról domowych, tak byś jak najlepiej spełniała jego oczekiwania. W ten sposób powstanie piękny obraz zadowalający wszystkich wokół :)

 

Jeśli nie znajdziesz w codziennej gonitwie czasu, by wsłuchać się w siebie, być ze sobą w kontakcie, to nie będziesz wiedzieć co tak naprawdę cię uszczęśliwia, czego chcesz od życia, jak ma ono wyglądać, by dawało Ci satysfakcję. Podziw czy zadowolenie innych to nie jedyne wartości, które powinny być brane pod uwagę – nie one są źródłem prawdziwej radości i spełnienia. Zamiast więc zagłuszać wewnętrzny głos, daj mu szansę się wypowiedzieć, dostrój się do niego i słuchaj co do zakomunikowania ma Twoje serce.

 

Niech ten obrazek nieustannie Ci o tym przypomina! A jeśli znasz kogoś, kto właśnie się pogubił w labiryncie oczekiwań koniecznie podaruj mu tą pocztówkę, by miał siłę odnaleźć się w tym wszystkim na nowo.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®