0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Numer produktu: PC1056

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Interesuje go tylko seks? A może chodzi o coś więcej? Ważna jest tylko cielesność? Czy jednak liczy się także duchowa jedność? Pocztówka autorstwa Izabeli Bołoz idealnie przedstawia ten dylemat.

 

Miłość to ryzyko, staramy się minimalizować je na wszelkie możliwe sposoby, czasem chowając się pod maską obojętności czy namiętności, by nie pokazać drugiej osobie tego, co naprawdę mamy w sercu, by trudniej nas było zranić. Czasem uważamy, że lepiej odsunąć od siebie emocje, nie zaangażować się, postawić na frajdę i zabawę, być razem tylko po to, żeby było miło i trzymać serce na wodzy. Jednak wówczas nie ma szans na prawdziwą i głęboką relację, a ślizganie się po powierzchni szybko staje się nudne. Zresztą w życiu, szczególnie uczuciowym, nic nie jest łatwe, więc i taki układ szybko komplikuje się, gdy do głosu dochodzi przywiązanie, sentyment i bliskość. Wówczas warto zadać sobie pytanie o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi? Czy może warto zaryzykować i spróbować cieszyć się sobą na co dzień, nie tylko w intymnych momentach, lecz także podczas zwykłych, rutynowych czynności.

 

Śmieszny obrazek z napisami może być też pretekstem do dyskusji na ten temat z bliską nam osobą, ponieważ niektóre dylematy łatwiej jest pokazać, niż mówić o nich wprost.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®