0

Twój koszyk jest pusty.

Kartka – opalające się krowy
Kartka – opalające się krowy
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Kacper Dudek

Numer produktu: PC1059

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Środek lata, z nieba żar się leje bezlitośnie, piasek jest tak rozgrzany, że przypomina morze czerwonej lawy. W takich warunkach nie da się pracować! Krowy postanowiły więc, że zamiast dawać mleko, będą odpoczywać. Należy im się! Cały rok w pocie czoła przerabiają trawę na mleko, teraz mogą na chwilę sobie odpuścić. Świat się nie zawali, jeśli akurat dzisiaj postanowią rozłożyć się do góry brzuchami i poopalać. Wakacje przecież od tego są, żeby wypoczywać i naładować akumulatory i przygotować się do kolejnych wyzwań... Przecież po kliku dniach lenistwa będą się aż palić do roboty!

A tymczasem godziny płyną leniwie, krowy przewracają się z boku na bok, leżą na plecach, a potem też na brzuchu, by przypiec się równo z każdej strony. Zdjęły nawet futra, bo przecież przy takiej temperaturze nie da się w nich wytrzymać. Plotkują, drzemią i relaksują się. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie upalnego dnia?

Jeśli znasz kogoś, kto koniecznie potrzebuje odpoczynku, musi odpuścić sobie choć na chwilę, zostawić pracę daleko za sobą i po prostu odpocząć, to podaruj mu tę kartkę. Skoro krowy mogły pozwolić sobie na chwilę beztroskiego opalania, to chyba każdemu się ona należy...

Powered by Comarch e-Sklep ®