0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1128

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

To, że pada deszcz to jeszcze nie powód, żeby tracić humor! Można pobiegać po kałużach czy po prostu wybrać się razem na spacer. Niestraszne nam wówczas ciemne chmury, niestraszne przemoczony ubranie, bo to przecież okazja, żeby popatrzeć na świat inny niż zazwyczaj – bardziej intensywny i kolorowy.

 

Deszcz wydobywa ze znanego otoczenia to, co zazwyczaj jest ukryte i przykurzone – chodnik staje się wielobarwną mozaiką, chmury przyjmują najróżniejsze kształty i odcienie, a pośród tego wszystkiego przemyka się szczęśliwa, zakochana para. Trochę nawet udają, że chronią się przed zmoknięciem, ale tak naprawdę cieszą się z przechadzki w czasie, kiedy nawet najbardziej tłoczne miejsca są opustoszałe, a ludzie chronią się w domach przed padającym deszczem.

 

Ta pocztówka to idealny wybór jeśli „Deszczowa piosenka” to Twój ulubiony utwór, a prognoza pogody zwiastująca opady, to dla Ciebie dobra wiadomość. Jednak proste obrazki potrafią przekazać więcej... Możesz sięgnąć po tę kartkę także wówczas, gdy lubisz iść pod prąd, wybierać drogi inne niż wszyscy i świetnie się przy tym bawisz.

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®