0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM M0001

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Tłum kolorowo ubranych ludzi podryguje w takt radiowych przebojów. Paweł flirtuje z brunetką, o greckiej urodzie, a Malwina opowiada koleżankom, gdzie znaleźć najlepsze oferty wakacyjne. W okół serpentyny, kilka baloników i szerokie uśmiechy widoczne na każdej twarzy. Dziewczyny założyły najlepsze sukienki, przechowywane od dwóch sezonów w szafie na specjalną okazję. Co chwilę dyskretnie wyglądają lustra lub chociaż odbicia w szybie, żeby sprawdzić czy na pewno wszystko jest ok - w końcu to ważny wieczór. Święto? Sylwester? Ktoś nagrywa reklamę? Nie - to zwykła parapetówka. U naszych przyjaciół. 

Znajomi kupili mieszkanie - pierwsze własne i choć niewielkie to każdy znajdzie w nim miejsce żeby przycupnąć przy oknie i rozkoszować się atmosferą. Bogdan pomalował ściany, a Wiola uszyła zasłony. Tata Krzysia kładł kafelki, podczas gdy najmłodszy syn Marcina przestawiał w kuchni meble. Świeży start jest zawsze łatwiejszy, kiedy można liczyć na przyjaciół.

 

Jeśli szukasz prezentu na podobną okazję - czy to pierwsze mieszkanie, czy przeprowadzka do nowego miasta, to z pewnością będziesz szukać czegoś praktycznego, a jednocześnie wyjątkowego. Porcelanowy kubek, który przedstawia kolorowo ubrane dziewczyny może być fajnym prezentem od kumpeli ze studiów lub jako dodatek do ogromnej paczki kawy od grupy przyjaciółek. Elegancka bone china sprawi, że będzie on pasować do każdego wnętrza, a subtelne i odpowiednio dobrane ucho zamieni zwykłą herbatę w prawdziwą rozkosz. Pozytywny start - nie tylko na nowej drodze, ale także każdego dnia.

 

Pojemność kubka: 0,3l

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®