0

Twój koszyk jest pusty.

pocztówka łąka
pocztówka łąka
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0037

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Tyle kwiatów, szał barw! On, beztroski, sięga po jeden – może żeby zerwać dla niej? Albo po prostu cieszyć się jego wdzięcznym kolorem na sielskiej, anielskiej łące pod wiosennym niebem. Ona, w swoim żywiole. Piękne, zachwycające, stokrotki, tulipany, słoneczniki... każdy inny, każdy wyjątkowy – no jak tu nie zanurkować w beztrosce, jak tu nie cieszyć się takim radosnym momentem, materiałem idealnym na ciepłe wspomnienie?

Oni, a może raczej Ty i ktoś jeszcze? Czyj ciepły dzień uwiecznił na kartce pocztowej Andrzej Tylkowski? Przypomnij komuś – tej wyjątkowej osóbce – cudowny, spędzony wśród zapachu polnych traw dzień lub... zaproś do spędzenia wspólnie czasu gdzieś z dala od codziennych problemów, gdzie nie trzeba przejmować się korkami na drogach i zepsutą pralką, gdzie można zapomnieć na trochę o niepozmywanych naczyniach i tej jednej ekspedientce w supermarkecie, która zawsze narzeka, że nie ma drobnych do wydawania reszty.

A może wolisz zostawić ją sobie? Przypiąć w widocznym miejscu, gdzieś w biurze i ukradkiem uciekać myślami między barwne kwiaty? Gdziekolwiek znajdzie się ta pocztówka, niewątpliwie przywoła uśmiech i chwilę wytchnienia. Jest matowa, więc słoneczne odblaski nie przesłonią jej uroku. Taki prostokącik o rozmiarach 14,7 x 10,5 cm może i dla Ciebie stać się oknem na sielską łąkę :)

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®