0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – mycie naczyń
Pocztówka – mycie naczyń
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1127

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Hej! Ty!

Pewnie nie wiesz, ale większość kobiet uzna umycie naczyń zalegających w zlewie za największy dowód miłości. Przecież nikt tego nie lubi, więc wcale nie jesteś wyjątkiem. Wyobraź sobie, że Ona też ma przynajmniej tuzin pomysłów na lepsze spędzenie czasu niż zmywanie, ale jednak samo zrobić się nie chce... Zatem weź się w garść i stań do walki z brudnymi talerzami jak mężczyzna – żadnego ociągania, pięciokrotnego proszenia i wielkiej łaski. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie zrobisz tym wrażenie na damie swojego serca!

 

Chcesz, żeby Ona miała więcej czasu dla Ciebie, zwracała większą uwagę na to co robisz i mówisz – mycie naczyń to prosta droga, by to osiągnąć. Wystarczy skreślić tę czynność z planu na wieczór, by okazało się, że w tym czasie można zrobić coś innego, znacznie fajniejszego :)

 

To fajny obrazek, drobny gest, ale każda kobieta zapamięta go na długo, szczególnie jeśli nie zdarza Ci się to codziennie. Pocztówka i kilka miłych słów na odwrocie pozwoli jej długo wspominać Twój heroiczny czyn! A jeśli Ci się nie chce zmywać akurat dzisiaj, to kartka świetnie się sprawdzi jako karnet na przyszłość – to pozwoli Jej zdecydować kiedy Twoja pomoc będzie najbardziej przydatna.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®