0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – niepoukładane w głowie
Pocztówka – niepoukładane w głowie
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1075

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Ten stan rzeczy zna każdy artysta, niby wszystko jest tak jak u innych, a jednak mózg działa inaczej - nie wszystko w głowie jest poukładane tak jak trzeba, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda tak samo jak u innych. Warto jednak przyjrzeć się lepiej. Wówczas zamiast różowej, pofałdowanej tkanki okazuje się, że w głowie siedzą okruchy wspomnień, strzępki pomysłów, morze inspiracji i trochę nieprzydatnych śmieci...  Zamiast porządku jest bałagan, zamiast prostych odpowiedzi – kłębowisko myśli.

Ale tak chyba jest lepiej, bo chaos okazuje się twórczy, a bałagan pozwala się wyróżnić. Więc zamiast narzekać i porządkować można pozwolić, by trochę tej szalonej mieszaniny znalazło się wokół nas. Pewnie większość pomysłów skończy jako zgniecione papierki, które nie nadają się do niczego, jednak kilka z nich z pewnością okaże się ważna i przełomowa. Nie ma więc żadnego powodu, by na siłę porządkować zawartość swojej głowy. Nawet jeśli nie wszystko będzie tam w idealnym porządku, to nie jest powód do zmartwień :)

 

Kartka pocztowa narysowana przez Andrzeja Tylkowskiego to upomnienie dla tych, którzy starają się utrzymać porządek za wszelką cenę. Naprawdę niekiedy lepiej jest sobie odpuścić...

 

Powered by Comarch e-Sklep ®