0

Twój koszyk jest pusty.

Plecak – cztery koty OUTLET Plecak – cztery koty OUTLET Plecak – cztery koty OUTLET
Plecak – cztery koty OUTLET Plecak – cztery koty OUTLET Plecak – cztery koty OUTLET
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM WPP0129OUT

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Do czterech odlicz. Błękitny, który ma dreszcze. Granatowy z kręconymi loczkami. Czerwony w serduszka. I niebieski, chyba w pawie oczka (?). Ciekawym dowcipem graficznym na placaczku jest to, że na odwrocie widzimy również... tyły czterech kotów. Można więc nosić plecaczek na dowolną stronę.

 

Poznajcie nasze pogodne plecaczki na każdą pogodę. Wytrzymałe, deszczo-odporne, bajecznie wzorzyste. Nadruk na wsystkich plecaczkach jest wyrazisty, kolorowy i nie spiera się. Do ilustrisowego woreczka z łątwością wejdzie gruba teczka formatu a4 i parę książek, woreczek utrzyma również ciężar jednodniowych zakupów. Pomogą Wam w dźwiganiu wszystkich Waszych ciężarów i ubarwią codzieności. Pogodne woreczki noszą na sobie kolorowe światy i ciekawe przestrzenie. Nie tylko świetnie się je nosi, ale też z przyjemnością się na nie patrzy. Czy już wybraliście swój ulubiony wzór?

 

Tekstylia posiadają drobne niedoskonałości np.: niedociągnięcia w wykończeniu, skazy materiału, wady nadruku lub szycia. Czasami są powystawowe.

Nie są idealne, ale wciąż są użyteczne i piękne!

Powered by Comarch e-Sklep ®