0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Paweł Loroch

Numer produktu: A0029

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Zofia, to niezwykle charyzmatyczna kobieta, która uwielbia kwiaty i czerwone wino. Minęło już trochę czasu od ślubu z Henrykiem, toteż zaczęli popadać w małżeńską rutynę, a kolacje przy świecach zastępować oglądaniem telewizyjnych seriali. Zatroskany mąż, w próbie przywołania wspomnień, kiedy byli jeszcze młodzi i zakochani na zabój, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Zastanawiał się na tym, co uszczęśliwi Zofię i po kolei wizualizował możliwe scenariusze. Pudełko czekoladek? - powie, że jest za gruba. Wymarzony garnek ze stali? - uzna, że tylko jedzenie mu w głowie, a cholesterol sam rośnie. Biżuteria? - pewnie pomyśli, że coś przeskrobał.

W końcu kupił różę. Tak piękną i intrygującą, jak tylko ukochana kobieta może być dla swojego mężczyzny. Nieco onieśmielony, bo już trochę wyszedł z wprawy, lecz wielce podekscytowany, zadzwonił 3 razy dzwonkiem. Otworzyły się drzwi. A w nich Zofia - mimo upływu lat, nadal jego ukochana "Sofija". Ta, która kiedyś nocą kąpała się w strumyku i robiła śniadanie, jedynie w samym fartuszku. Chodź przeszli razem wiele, to nadal nie wiedział, czego się po niej spodziewać. Dlatego ulżyło mu, gdy zobaczył jej uśmiech na widok róży. Spodziewał się także pytania: "A ile kosztowała?". "Spokojnie - na dobrą kolację jeszcze nam wystarczy" - odpowiedział. Jednak znał ją nie najgorzej.

Pocztówka dla tych, którzy znają swoją drugą połówkę lepiej niż samych siebie. Zapisz ją dowolną treścią, bowiem jedna róża to dopiero początek.

Powered by Comarch e-Sklep ®