0

Twój koszyk jest pusty.

pocztówka podwórkowe koty
pocztówka podwórkowe koty
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0060

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Całymi dniami, całymi nocami, koty buszują. Myk, myk, pod płotkiem, przez drogę – tu pobiegnie, tam podskoczy, tu łapką robaczka trąci – żywe srebro. No, chyba że śpi akurat, przecież nie może świata zaszczycać swoją uwagą cały czas. To poniżej jego godności jest. Ale jak już trafi na inne koty... wtedy zaczyna się zabawa! Koncerty, swawole, bez względu na godzinę. Bo każdy kot, zwłaszcza podwórkowy, wie, że najlepsza zabawa zaczyna się o 2 nad ranem.

Brzmi znajomo? Twoje koty też czynnie uprawiają nocne arie opery na płotach? A może Ty i Twoi znajomi sami jesteście jak ci nocni imprezowicze? Jeśli tak, kartka może Ci posłużyć jako prawie-formalne zaproszenie na kolejne wojaże. Chwyć długopis, naskrob na odwrocie miejsce, godzinę (ale niezbyt dokładną, najlepszej zabawy nie można wkładać w ramy czasowe), proponowane uciechy i ślij do swojej ferajny!

Oczywiście pocztówka może zostać w Twoim posiadaniu jako skromne przypomnienie o tym, że to kocia banda tak naprawdę rządzi podwórkowym życiem. Przypomnienie w formie obustronnie powlekanej kartki o rozmiarach 10,5 na 14,7 cm, wydrukowane na doskonałej jakości matowym papierze o gramaturze 300g. Bo przecież nawet dachowcom należy się odrobina luksusu ;)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®