0

Twój koszyk jest pusty.

pocztówka relaks
pocztówka relaks
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0117

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Też czasami miewasz dni, kiedy myślisz sobie: „piękny dzień, niebieskie niebo, wiosna... dzisiaj mam wszystko w nosie. Postanawiam uroczyście robić absolutnie nic”? Takie leniwe dni, kiedy kładziesz się na boczku, a jedyny wysiłek, jaki podejmujesz to przewrócenie się na plecy, żeby pooglądać obłoki przepływające nad głową z tą samą leniwą powolnością? Cóż, dzisiaj krowa ma właśnie taki dzień. Ale one zasadniczo nie mają bardzo wymagającej pracy.

Taka krowa to w ogóle ma fajnie. Cały dzień na świeżym powietrzu, jej obowiązki sprowadzają się do znajdowania najsmaczniejszej trawy do przeżucia. A potem jeszcze masaż wymion dostaje w pakiecie. No, generalnie dobra opcja zatrudnienia. Świeże, wiejskie powietrze, miła atmosfera... Krowa zdecydowanie powinna stać się symbolem relaksu w pracy.

Umil sobie lub innym dzień pracy przyjemną dla oka, barwną pocztówką z rysunkiem Andrzeja Tylkowskiego, drukowaną offsetowo we wrocławskiej drukarni. Pocztówka ma wymiary 10,5 x 14,7 cm, jest obustronnie powlekana i doskonale wygląda zarówno wyciągana ze skrzynki na listy, jak i po prostu postawiona w widocznym miejscu dla upiększenia otoczenia przyjemną wizją wypoczynku :)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®