0

Twój koszyk jest pusty.

Torba duża – koty na pazurkach OUTLET Torba duża – koty na pazurkach OUTLET Torba duża – koty na pazurkach OUTLET
Torba duża – koty na pazurkach OUTLET Torba duża – koty na pazurkach OUTLET Torba duża – koty na pazurkach OUTLET
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM BAG0031OUT

Opinie: 1 Dodaj opinię

Opis

Jak wiadomo, kot to osoba. Osoba, która dba o nienaganny wizerunek i czyści futerko kilkanaście razy dziennie. Zawsze wygląda perfekcyjnie, chociaż bywa rozczochrana. Zwłaszcza gdy udaje, że goni niewidzialną mysz i wcale nie sprawdza kątem oka, czy śledzimy każdy jej krok. Może i czasem uwiesza się na firankach, ale czyni to z godnością. Jedynie sprawia wrażenie, że świetnie się przy tym bawi. Co to to nie, koty to Ważne Osobistości, robiące tylko Ważne Rzeczy.

Mając to na uwadze, przyłożyliśmy starań, aby nasze torby z kotami były najwyższej jakości. Przede wszystkim są w 100% polskie, od metki po uszy. Umieściliśmy na nich bardzo trwałe nadruki z rysunkami wykonanymi przez Andrzeja Tylkowskiego, a same torby powstały z opieranej bawełny o grubości 310 g/m², która się nie odbarwia i nie kurczy w praniu. Wyobrażacie sobie pomiętego kota? Byłby śmiertelnie obrażony. Zmechacone i wypłowiałe koty na pazurkach? Nigdy w życiu! Wszystkie jak jeden mąż... tfu! kot zeskoczyłyby na ziemię i z dumnie zadartymi ogonkami ruszyły sznureczkiem tam, gdzie Ważne Osobistości traktuje się z należytym szacunkiem.

Torba w koty na podróże w czasie – i nie tylko

Terry Pratchett powiedział, że koty to idealni podróżnicy w czasie. Nie musimy doprecyzowywać, że dlatego, bo nie umieją posługiwać się bronią palną. To bez znaczenia. Jednocześnie zapewniamy, że torba z kotem jest pojemna, ale broń palna z pewnością się w niej nie zmieści (będzie wystawać). Spokojnie za to upakujemy w niej 1,5-kilogramową paczkę suchej karmy. To wystarczy, żeby ją polecić, ale w środku znajdzie się jeszcze miejsce na małą piszczącą zabawkę i chrupki. Te z rybą.

Czy to produkt ekologiczny? Oczywiście, w końcu to torba z kotami. Można ją nosić na zakupy albo zwyczajnie paradować z dumą po mieście. Trzeba tylko pamiętać o zasadach – to koty pozwalają sobie towarzyszyć, nie odwrotnie.

Tekstylia posiadają drobne niedoskonałości np.: niedociągnięcia w wykończeniu, skazy materiału, wady nadruku lub szycia. Czasami są powystawowe.

Nie są idealne, ale wciąż są użyteczne i piękne!

Powered by Comarch e-Sklep ®