0

Twój koszyk jest pusty.

Torba duża – pieskie życie OUTLET Torba duża – pieskie życie OUTLET Torba duża – pieskie życie OUTLET Torba duża – pieskie życie OUTLET
Torba duża – pieskie życie OUTLET Torba duża – pieskie życie OUTLET Torba duża – pieskie życie OUTLET Torba duża – pieskie życie OUTLET
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM BAG19PC0176OUT

Opinie: 1 Dodaj opinię

Opis

Pojemna i ekologiczna torba w pieski – idealna nie tylko na zakupy

Niezależnie od tego, czy właśnie wybierasz się na zakupy do okolicznego warzywniaka, pędzisz na pyszną kawę z przyjaciółką, czy też po prostu udajesz się spacer ze swoim czworonogiem, zawsze może towarzyszyć Ci torba z pieskami. Jej niezwykle wygodne wymiary i praktyczny pasek na ramię stanowią bezpośredni rezultat naszych licznych badań w terenie. Skrupulatnie sporządzone wnioski badawcze sugerują również, że wyjście z domu razem z kolorową torbą w pieski może wywoływać spontaniczne uśmiechy na twarzach mijanych ludzi. Działa zatem jak prawdziwy detektor wyjątkowych osób!

Zjednującą wielbicieli czworonogów torbę w pieski w całości wykonano w Polsce: zarówno jej materiał, jak i metki, szycie czy nadruk. Powstała z opieranej bawełny o grubości 310 g/m2, dlatego nie będzie się kurczyć. Jej główny atut stanowi jednak trwały nadruk z rysunkami Andrzeja Tylkowskiego. Ten motyw przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi piesków. Wśród nich znajdziesz te duże i włochate, na krótkich łapkach, z płaskimi mordkami, sterczącymi uszami i zakręconymi ogonami. Wszyscy wiemy przecież, że każdy piesek jest najpiękniejszy na świecie i warto jak najczęściej inspirować się jego życzliwym i szczerym podejściem do życia.

Uwaga! Torbę z kolorowymi pieskami rekomendujemy jak najczęściej przeznaczać na przysmaki i zabawki dla swojego pupila lub jakiekolwiek innego psiaka w najbliższym otoczeniu. To zdecydowanie jej najlepsze zastosowanie, pod którym wielu może podpisać się wszystkimi czterema łapkami.

 

Tekstylia posiadają drobne niedoskonałości np.: niedociągnięcia w wykończeniu, skazy materiału, wady nadruku lub szycia. Czasami są powystawowe.Nie są idealne, ale wciąż są użyteczne i piękne!

Powered by Comarch e-Sklep ®