0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – weź byka za rogi
Pocztówka – weź byka za rogi
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1077

Opinie: 2 Dodaj opinię

Opis

Czasem martwisz się problemem, który wydaje się nie do pokonania. Zmagasz się z myślami, snujesz plany, wynajdujesz pomysły i rozwiązania, czasem trwa to długie tygodnie, a ty tkwisz w beznadziejnej sytuacji. Niech zatem ta pocztówka będzie dla Ciebie motywacją do działania! Czas wziąć byka za rogi!

 

A wówczas okazuje się, że to co jest niemożliwe, jednak okazuje się realne. Ogromne, łaciate cielsko jest lekkie i bez trudu możesz go unieść nad głowę – ku zaskoczeniu zwierzęcia i Ciebie samego! Może to nie przypadek, że byk ma sylwetkę podobną do balonu? Tak czy inaczej teraz już wiesz, że problemy są po to, by je rozwiązywać, a nie po to by się nimi zamartwiać :)

 

Jest całkiem prawdopodobne, że wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto właśnie zmaga się z przeciwnościami losu, jest w trudnej sytuacji, walczy z wątpliwościami lub zbyt długo tkwi w sytuacji, która powinna się już skończyć. Być może ta właśnie kartka pocztowa da komuś, kto jest dla Ciebie ważny, potężny kop energii i zainspiruje do działania. Nie przekonasz się o tym, dopóki nie spróbujesz...

 

Powered by Comarch e-Sklep ®