0

Twój koszyk jest pusty.

Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM EK1606

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Lubicie psy? Tak? Bardzo!? Lubicie się z nimi bawić w aportowanie i chodzić na długie spacery? A co byście powiedzieli na całe stado psów na własność!? Powiedzmy ze sto kolorowych kundli w jednym miejscu i czasie:) A może to właśnie Ty dziś przygarniesz do siebie całą tą wielobarwną gromadę? Na jednej okładce zgromadziły się wszystkie rasy i rozmiary. Od najśmieszniejszych do najdziwniejszych. Jest w czym wybierać. Na pewno znajdziesz wśród nich swojego ulubieńca, a raczej kilku. Pies w serduszkowe łaty, piesokameleon, piesoowieczka, piesoświnka, piesomróweczka, pies w kratkę?  

Możesz mieć je wszystkie w zestawie!  Kup zeszyt z fantazyjną, psią hałastrą na okładce. Obiecujemy, że kiedy będziesz pisać w swoim zeszycie nie będą szczekać, ani Cię zaczepiać;)

 

Zeszyty są dostępne w różnych wersjach: w kratkę, w linię, gładkie... Do wyboru, do koloru :) Możesz wybierać także spośród 16 oraz 32 kartkowych- w zależności od tego jak dużo miejsca planujesz zapisać :)  Nadają się również świetnie do stawiania pierwszych literek lub pisania pierwszych opowiadań. No i najważniejsze... możesz zabrać swoje ulubione zwierzaki ze sobą do szkoły!

 

 

Powered by Comarch e-Sklep ®