0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – jesienne spotkanie Pocztówka – jesienne spotkanie
Pocztówka – jesienne spotkanie Pocztówka – jesienne spotkanie
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1129

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Nie widzieliśmy się cały dzień, zajęci swoimi sprawami pędziliśmy ulicami miasta, śpieszyliśmy  się i  załatwialiśmy mnóstwo spraw. Lecz nagle spotkaliśmy się i okazało się, że pośród miejskiego zgiełku znajdzie się moment tylko dla nas – cudowny, nieujęty w planie dnia, krótki i intensywny.

 

Po chwili rower ruszy, a magiczna chwila się skończy, jednak obrazki potrafią zatrzymać taki moment na wieczność. Wpatrujemy się zatem w zwykły jesienny dzień, który kiedyś komuś się przydarzył, lecz na papierze widzimy siebie i naszą chwilę bliskości w codziennej gonitwie. Oby takich chwil było jak najwięcej... Tylko dzięki temu, że są wyjątkowe możemy w pełni się nimi cieszyć i doceniać ten czas.

Kartka pocztowa to idealny sposób, by taki moment stworzyć dla kogoś bliskiego, zwłaszcza gdy dzieli Was od siebie wiele kilometrów. Idealnie sprawdzi się także wtedy, kiedy nie możecie się zobaczyć – pocztówka może stanowić namiastkę spotkania! To pewne, że gdy ktoś Ci bliski będzie trzymał w dłoni tę piękną kartkę, to pomyśli o Tobie ciepło...

 

Powered by Comarch e-Sklep ®