0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka – skomplikowani
Pocztówka – skomplikowani
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1035

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Przewrotna kartka pocztowa zaprojektowana przez Andrzeja Tylkowskiego.

 

Różowy świat pełen patykowatych ludzików, którzy są dumni ze swojej wyjątkowości, chociaż są przecież tak do siebie podobni. Kółko zamiast głowy, kropki zamiast oczu, dwie kreski zamiast rąk, dwie kreski zamiast nóg i jedna symbolizująca tułów – oto i cały ludzik. Na pierwszy rzut okaz nic nadzwyczajnego.

 

Jednak gdyby ktoś bliżej się przyjrzał okazałoby się, że żaden „patyczak” nie jest taki sam jak inny - różnią się pozą, wielkością i proporcjami, wielkością poszczególnych elementów i chociaż traktujemy ich wszystkich jak tłum to przecież znajdziemy tam dorosłych i dzieci, chłopców i dziewczynki, a każda z postaci jest niepowtarzalna. Tak samo jest z ludźmi – gdy patrzysz na tłum wydaje ci się, że ludzie są jednakowi, jednak gdy dokładniej się przyjrzysz zaczynasz dostrzegać indywidualne cechy – rysy twarzy, wzrost czy płeć. I okazuje się, że znajdujesz się w grupie niezwykłych jednostek.

 

Obrazek  ten przypomina, żeby zawsze znaleźć ten moment, który pozwoli się dokładniej przyjrzeć ludziom wokół nas, który pozwoli skupić się na tym, co niezwykłe i nietypowe, bo to właśnie te cechy powodują, że jesteśmy tym, kim jesteśmy.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®