0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– każdy ma coś pocztówka każdy ma coś
Pocztówka– każdy ma coś pocztówka każdy ma coś
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0031

Opinie: 1 Dodaj opinię

Opis

Wszyscy ludzie są różni, a jednak każdy ma coś. Bez względu na to, czy duże, czy małe, wąskie czy szerokie – nikt nie odchodzi z pustymi rękami. Tę prostą wiadomość przekazuje lekka w formie, czarno-biała kartka z grafiką Andrzeja Tylkowskiego. Narysowana ciekawą kreską, mieści wiele treści w standardowym, pocztówkowym formacie.

Największą zaletą tej kartki jest jej uniwersalność. Jej treść, urocza, a zarazem humorystycznie przedstawiona, sprawia, że doskonale nada się na radosny, świąteczny prezent, jak i jako wyraz pocieszenia czy otuchy. Ponieważ rewers jest czysty, pozostawia wiele miejsca na wszystko, co chcesz powiedzieć. Życzenia, wyrazy radości, sympatii czy po prostu myśli przelane na tę kartkę z pewnością odebrane zostaną z przyjemnością. Być może nastrój grafiki pobudzi i Ciebie do kreatywności?

Wydrukowana na matowym, satynowym papierze, może stanowić również graficzne urozmaicenie pejzażu Twojego pokoju czy biura bez nachalności kolorowych grafik. Kto wie, jakie pomysły obudzi do życia ;)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®