0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– jeszcze nie przybity
Pocztówka– jeszcze nie przybity
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC1078

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Nie zawsze jest idealnie, ale nawet w trudnych sytuacjach warto dostrzegać pozytywne aspekty – tak jak Andrzej Tylkowski, autor obrazka zdobiącego tę kartkę pocztową! Wprawdzie jest on przygwożdżony, ale jeszcze nie przybity, więc wciąż pozostaje cień szansy, możliwość o której nie można zapomnieć, okoliczności którą można wykorzystać na swoją korzyść.

 

To najlepszy dowód na to, że jak pisał ksiądz Twardowski „nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia / kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno”. Wystarczy spojrzeć dookoła, nie poddać się smutkowi i melancholii i spróbować dostrzec jakikolwiek pozytywny aspekt sytuacji, w której się znaleźliśmy. Wbrew pozorom to nie takie trudne! Postać na obrazku jest najlepszym tego dowodem.

 

Kartka pocztowa wykonana jest z doskonałej jakości papieru i została wydrukowana w Poslce, więc będzie naszym towarzyszem w trudnych chwilach przez długie lata. Można kupić ją dla siebie lub dla przyjaciela – z tyłu zmieszczą się słowa otuchy i pocieszenia, do których będzie można później wracać wielokrotnie. Wprawdzie to tylko pocztówka i trudno liczyć na to że zmieni trudną sytuację, jednak jej przesłanie to najlepszy dowód przyjaźni i może okazać się również potężną dawką  motywacji!

 

Powered by Comarch e-Sklep ®