0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– prawie anioł pocztówka prawie anioł
Pocztówka– prawie anioł pocztówka prawie anioł
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0004

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Jest piękna duszą i ciałem. Lśniące loki, tak słodko upięte. Cudowne, sarnie oczy. Ciało, które przyciąga spojrzenia. Łagodna i dobra, pomaga ludziom i robi cudowne rzeczy. Codziennie dzieli się sobą z innymi, daje im słońce i powód, by spojrzeć z uśmiechem w obłoki.

Gdyby tylko uwierzyła, że jest niesamowita. Że może wszystko, że rozświetla miejsca, do których przychodzi. Ach, jakże wysoko mogłaby wzlecieć! Przywdziać piękne, anielskie skrzydła i frunąć wśród marzeń i nadziei. Ona, prawie anioł.

Czasami taka kartka potrzebna jest każdej kobiecie. Niech wie, niech zrozumie – tyle może! Niech zobaczy siebie oczami innych. Może potrzebuje, żeby ktoś jej powiedział jak cudowna, wspaniała jest? Pocztówka z grafiką Andrzeja Tylkowskiego z pewnością w tym pomoże. Prawie 15 cm szerokości i ponad 10 cm wysokości – tyle słów może zmieścić się na tym wdzięcznym prostokącie!

Pocztówka została wydrukowana w Polsce, we Wrocławiu konkretnie. A przecież wiadomo, że polskie produkty, jak polskie kobiety – najlepsze! Kartce nic nie brakuje, wszystko ma na swoim miejscu i jest niemal idealna. Jak dziewczyna, do której powinna trafić ;)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®