0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– w deszczu pocztówka w deszczu
Pocztówka– w deszczu pocztówka w deszczu
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0005

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Lubisz spacery w deszczu czy wolisz unikać ich za wszelką cenę? Szum spadających dookoła kropli uspokaja Cię, czy wręcz przeciwnie? A może deszczowe popołudnia są dla Ciebie czasem zadumy, kiedy w oczyszczających strugach dostrzegasz rzeczy, na które normalnie nie zwraca się uwagi?

A może znasz kogoś, kto odnalazłby siebie w tej czarno-białej grafice Andrzeja Tylkowskiego? Może jest ktoś, komu chciałoby się powiedzieć: „Rozejrzyj się! W deszczu kryje się magia! Między kroplami przemykają myśli kosmate i poplątane, patrz!”

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, znalazłeś odpowiednią kartkę! Dwustronnie powlekany, matowy karton nie zniszczy się od kilku kropel wieczornej mżawki, a rewers aż czeka, by wypełnić go myślami, marzeniami, czy nawet słowami deszczowej piosenki. Ponieważ pocztówka ma standardowy rozmiar 10,5 x 14,7 cm, mieści się w kopercie listowej, albo w małej ramce – może chcesz zaprosić deszczowy nastrój do swojego domu, stawiając tę wdzięczną grafikę na szafce lub wieszając na tablicy korkowej?

 

Powered by Comarch e-Sklep ®